Przeciwutleniacze w Kyani Sunrise

sunrise-kyaniKyani Sunrise to tapój produkowany na bazie dzikiej jagody z Alaski. Jest to dosłownie „bomba” antyoksydacyjna 

(najsilniejszy przeciwutleniacz)

To właśnie antyoksydanty utrzymują Twoje ciało w dobrym zdrowiu, chronią komórki ciała przed chorobami i przedwczesnym starzeniem się, które często jest wynikiem działania wolnych rodników*.

 Dla przykładu, kiedy przekroisz jabłko i położysz je przecięta częścią do góry, zobaczysz jak po kilku minutach powierzchnia jabłka zaczyna cierpieć.

Pod wpływem tlenu i innych zanieczyszczeń, powierzchnia jabłka zaczyna się po prostu psuć, czego widocznym efektem jest zmiana barwy na brązową.

Antyoksydanty chronią komórki przed podobnym procesem, który odbywa się wewnątrz Twojego Ciała.

 Wartość ORAC produktu = 35 000

ORAC (ang. Oxygen Radical Absorbance Capacity, „zdolność pochłaniania wolnych rodników tlenowych) Jest to miara pojemności antyoksydacyjnej oznaczana dla produktów spożywczych, które charakteryzują się zawartością przeciwutleniaczy.

 Oczywiście zawsze jest tak, że podczas przygotowania i produkcji, jakaś część antyoksydantów ulega degradacji.

Unikalna formuła stosowana przez Kyani w procesie zbioru i przetwarzania, powoduje, że tylko 3% wartości tego produktu jest tracona w trakcie przygotowania.

 Masz, więc pewność że ten produkt, który dostajesz do ręki w postaci saszetki z sokiem Sunrise ma wartość ORAC = 35 000.

Jest to produkt nieporównywalny do żadnego innego.

Dodatkowo Kyani Sunrise został wzbogacony o 10 innych najbardziej wartościowych na świecie owoców.

przeciwutleniaczeDzięki temu produkt, który przyjmujesz rano zapewnia Ci dawkę nie tylko niektórych witamin, ale wszystkich niezbędnych jakich potrzebujesz każdego dnia. Do tego zawiera jeszcze wszelkie minerały niezbędne do tego, aby Twój organizm właściwie działał. Jest to produkt całkowicie naturalny.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń ten wpis:
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
Przeciwutleniacze w Kyani Sunrise, 5.0 out of 5 based on 4 ratingsInne ciekawe wpisy


calivita Do sklepu Kyäni suplementy

 acai berrry 900 sklad
Ostatnie Komentarze na temat Kyani:

Dodaj komentarz